Turecko na 8 dní / Side

- .Hotel Side Star Beach

hotel patrí do obľúbenej siete hotelov Side Star a je sesterským hotelom Side Star Park. Pozostáva z jednej budovy s piatimi poschodiami a je obklopený príjemnou zelenou. Komornejšia atmosféra hotela a poloha priamo na pláži osloví aj náročnejšieho hosťa. Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti jedného z najkrajších historických miest Side, čo je lákadlom pre mnohých návštevníkov.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná hotelová reštaurácia, dve á la carte reštaurácie, niekoľko barov, vonkajší aj vnútorný bazén, detský bazén, detské ihrisko, obchod so suvenírmi, spoločenská miestnosť, konferenčná miestnosť, kaderníctvo, mini market, herňa, fitnescentrum, wellnes a spa centrum.
cena už od1 199.00 €

- .Hotel Side Star Park

štýlový hotel s krásnou tropickou záhradou v blízkosti centra mesta Side je výbornou voľbou pre všetky vekové kategórie. Tento hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2010 a obľúbia si ho najmä tí, ktorí majú radi krásne piesočnaté pláže. Fanúšikovia histórie a pamiatok ocenia bezprostrednú blízkosť historického centra antického Side. Hotel má štyri poschodia a pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťahy, hlavná hotelová reštaurácia, dve á la carte reštaurácie, niekoľko barov, vonkajší aj vnútorný bazén, detský bazén so šmýkačkou, obchod so suvenírmi, spoločenská miestnosť, konferenčná miestnosť, kaderníctvo, mini market, herňa, fitnescentrum, wellnes a spa centrum.
cena už od1 119.00 €