Hotel Sultan of Dreams *****

let ikonka

Krajina: Turecko na 11 a 12 dní

Letovisko: Manavgat

Poloha:
priamo pri súkromnej piesočnatej pláži, od centra historického mesta Side je vzdialený len 17 km a dostanete sa tam krátkou jazdou miestnou dopravou. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 80 km.

Popis hotela:

moderný, prázdninový hotelový rezort je situovaný v udržiavanej záhrade priamo pri pláži. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a bol postavený v roku 2013. Rozsiahly hotelový areál ponúka množstvo aktivít. V hoteli je možné využívať široké spektrum služieb a rodiny s deťmi určite ocenia Aquapark s ôsmimi šmýkačkami.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná hotelová reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (rezervácia na mieste za poplatok 5,- EUR/ os) , niekoľko barov, dva bazény, detský bazén, Aquapark, detské ihrisko, fitnescentrum, sauna, turecké kúpele, knižnica, hotelová diskotéka, detský mini klub, nákupná pasáž, pedikúra- manikúra, lekár, TV miestnosť, konferenčná miestnosť.

Ubytovanie:
Typy izieb:
• moderné, štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (rozkladacia sedačka – kreslo) orientované do areálu
• moderné, dvojlôžkové klimatizované izby orientované na morskú stranu alebo s bočným výhľadom na more s možnosťou 1 – 2 prísteliek (rozkladacia sedačka – kreslo)
• Rodinné izby (dve oddelené izby) na vyžiadanie.

Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (voda v rámci ultra all inclusive), balkón.

Stravovanie:

ultra all inclusive - v hoteli aj na pláži, raňajky v čase 07:00 – 10:00 hod., obedy a večere sú formou bohatých a chutných bufetových stolov. Obed v čase 12:30 – 14:30 hod., popoludňajšie občerstvenie – snack (pizza, hranolky, hamburger, šaláty) v čase 12:30 – 15:30 hod., káva a čaj v čase 16:30 – 17:00 hod., večera v čase 18:30 – 21:00 hod., neskoré občerstvenie v čase 22:00 – 02:00 hod. Zmrzlina v čase obeda a večere. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:00 – 24:00 hod. (čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok). Presný rozpis ultra all inclusive dostanú hostia po príchode do hotela. Zmena vyhradená.
PLÁŽ
piesočnatá pláž s prímesou drobných kamienkov a pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo. Výmena plážovej osušky zadarmo.
INTERNET
štandardné Wi-Fi pripojenie je zadarmo v celom rezorte, zrýchlený pevný internet za poplatok

Šport a zábava:

v rámci ultra all inclusive: vonkajšie bazény s Aquaparkom, detské ihrisko, šípky, šach, boccia, stolný tenis, plážový volejbal, fitnescentrum, vodné pólo, mini futbal, sauna, mini klub pre deti (4-12 rokov), mini diskotéka, denné a večerné športové a kultúrne animácie pre deti i dospelých. Služby za poplatok: masáže a parný kúpeľ, manikúra a pedikúra, kaderníctvo, služby lekára, vodné športy, fotografické centrum, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety, detská pestúnka, nákupná pasáž.
OFICIÁLNE HODNOTENIE *****

Internetová adresa:
www.sultanofdreams.com

Zľavy až422.00 €
Hotel Sultan of DreamsHotel Sultan of Dreams

Termíny a cenník

Pre toto zariadenie nie je prístupný on-line výpočet ceny a rezervácia. V prípade, že máte o toto zariadenie záujem, kontaktujte nás.

Cena zahŕňa:
- 10x resp. 11x ubytovanie s ultra all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy),
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Cena nezahŕňa:
- servisný poplatok pre dieťa do 2 rokov  69,00 € osoba nad 2 roky
 - komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 PANDEMIC: 4,00 € / osoba / deň
- palivový príplatok 65,00 € / osoba nad 2 roky (od 01.08.2022)