- .Romanias ****

let ikonka

Krajina: Grécko - Kréta na 8 dní

Letovisko: Georgioupolis

Poloha:
250 m od piesočnatej pláže, pri sesterskom hoteli. Do historického mesta Rethymno je to iba 21 km a do Chanie 38 km. Cca 400 m od apartmánového domu sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, taverny a supermarkety.

Popis hotela:
Novopostavený apartmánový dom sa nachádza v letovisku Georgioupolis, iba 78 km od letiska v Heraklione. Toto stredisko je vyhľadávané najmä kvôli dlhej piesočnatej pláži a príjemnému prostrediu s možnosťami prechádzok a zábavy.
Komplex štúdií a apartmánov je postavený v roku 2022. Klienti so zakúpeným All inclusive stravovaním môžu využívať bazén a pool bar, ktorý je cca 100 m od apartmánového domu Romanias.

Ubytovanie:
Klimatizované štúdiá sú vhodné pre 2-3 osoby (manželská posteľ + prístelka). Sú vybavené menšou kuchynskou linkou, TV, klimatizáciou, WI-FI (zadarmo – s obmedzenou rýchlosťou), kanvicou na prípravu kávy a čaju, chladničkou, trezorom ( za poplatok) sušičom na vlasy, sprchovým kútom s WC.
Klimatizované apartmány pozostávajú zo spálne a obývačky s kuchynkou. V apartmáne sú okrem manželskej postele aj ďalšie 2 lôžka, ako prístelky. Vybavenie pozostáva z TV, WI-FI (zadarmo – obmedzená rýchlosť), chladničky, trezoru ( za poplatok) sušiča na vlasy, sprchového kútu s WC.
V deň návratu zabezpečený check-out v neskorých popoludňajších hodinách.

Stravovanie:
Indidviduálne v kuchynkách, reštauráciách a tavernách alebo All inclusive (za príplatok) v 150 m vzdialenej reštaurácii Neorio, resp. v pool bare. Popis All inclusive: Raňajky v Neorio reštaurácii od 7,30 – 10,30 – americké raňajky s výberom teplých a studených jedál, showcooking. Obed v Neorio reštaurácii od 12,30 – 14,30 bufetovým spôsobom, výber z medzinárodnej a stredomorskej kuchyne, šaláty, teplé jedlá, dezerty, ovocie, show cooking. Večera v Neorio reštaurácii od 19,00 – 21,30 bufetovým spôsobom, výber z medzinárodnej a stredomorskej kuchyne, šaláty, teplé jedlá, dezerty, ovocie, show cooking. V jeden večer do týždňa sa usporiadúva „grécky večer". Nápoje v rámci All inclusive od 10,30 – 19,00 v pool bare: domáce víno (biele a červené), čapované miestne pivo, nealko nápoje z nápojového automatu, filtrovaná káva, čaj, miestny alkohol, 2 koktaily z miestneho alkoholu a od 19,00 – 22,30 v Neorio bare: domáce víno (biele a červené), čapované miestne pivo, nealko nápoje z nápojového automatu, filtrovaná káva, čaj, miestny alkohol, 2 koktaily z miestneho alkoholu. Coffee time 16,00 – 18,00 (káva + koláčik)

Šport a zábava:

Možnosť vodných športov na pláži, fakultatívnych výletov, vypožičanie auta a pod. (za poplatok).
Pláž:
apartmánový dom je 250 m od piesočnatej pláže, slnečníky a ležadlá za poplatok (7 EUR/ set = 2 lehátka + 1 slnečník).

Zľavy až389.00 €
- .Romanias- .Romanias

Termíny a cenník

Pre toto zariadenie nie je prístupný on-line výpočet ceny a rezervácia. V prípade, že máte o toto zariadenie záujem, kontaktujte nás.

Cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Heraklion - Košice,
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer),
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.

Cena nezahŕňa:
- servisné poplatky pre dieťa do 2 rokov 69,00 €
- cestovné poistenie UNION A1: 3,0 € / osoba / deň
  alebo cestovné poistenie UNION A1 PANDEMIC: 4,00 € / osoba / deň
  alebo cestovné poistenie UNION A2 EXCLUSIVE: 4,50 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste a závisí od kategórie ubytovaniaLAST MINUTE