- .Hotel St.Valentine ***+

let ikonka

Krajina: Bulharsko na 8 dní

Letovisko: Slnečné pobrežie

Poloha:

cca 300 m od širokej piesočnatej pláže, v severnej časti letoviska, blízko centra mesta. Vzdialenosť od letiska v Burgase je 35 km.
POPIS
našimi aj zahraničnými klientmi veľmi obľúbený, udržiavaný a klimatizovaný hotel v príjemnej, menej rušnej časti strediska. Hotel má na cestovateľských portáloch veľmi dobré recenzie a naši klienti sa do neho radi vracajú.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia (trezor na recepcii za poplatok), reštaurácia, lobby bar, vonkajšia terasa, bazén, výťah, menšie detské ihrisko.
UBYTOVANIE
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek (rozťahovacie dvojkreslo – nutné zvážiť komfort pri ubytovaní 2 detí).
• štúdiá s 2 lôžkami a rozťahovacím gaučom pre 1 - 2 deti s kuchynským kútom vybaveným základným riadom sú na vyžiadanie.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, chladnička a balkón.
STRAVOVANIE
polpenzia formou švédskych stolov bez nápoja (večere: 2 - 3 šaláty, polievka, 2 - 3 hlavné jedlá, prílohy, dezert/ovocie).
PLÁŽ
piesočnatá pláž. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.
INTERNET
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie je zadarmo.

Šport a zábava:

mnoho možností v centre Slnečného pobrežia, karaoke, diskotéky, prechádzky, nákupy, aquapark, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
OFICIÁLNE HODNOTENIE***

Náš názor:

veľkou konkurenčnou výhodou hotela je fakt, že má v cene zahrnuté raňajky a večere formou švédskych stolov za cenu hotelov, ktoré majú v cene iba raňajky. Aj keď prevláda názor, že v Bulharsku sa dá lacno najesť kdekoľvek, s rastúcim dopytom a počtom turistov to už prestáva byt pravidlom a na stravovanie môžete minút čoraz väčšiu časť Vášho rozpočtu. Od prvej chvíle, kedy sme hotel navštívili nás upútal moderným dizajnom (vrátane pekných sociálnych zariadení) a príjemnou reštauráciou. Majiteľka hotela úzkostlivo dbá o čistotu, otvorená terasa s pool barom a bazénom sú príjemným miestom na večerné posedenia. Hoci je situovaný v centre Slnečného pobrežia, nemusíte sa však obávať hluku, ako je tomu v hoteloch situovaných bližšie k pláži.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel je vhodný pre tých dovolenkárov, ktorým neprekáža krátka prechádzka na pláž, ale chcú mať zabezpečené stravovanie a kvalitné ubytovanie v priestranných dobre vybavených izbách s možnosťou ubytovať aj 4-členné rodiny.

Internetová adresa:
www.hotel-stvalentine.com

Zľavy až170.00 €
- .Hotel St.Valentine- .Hotel St.Valentine

Termíny a cenník

Pre toto zariadenie nie je prístupný on-line výpočet ceny a rezervácia. V prípade, že máte o toto zariadenie záujem, kontaktujte nás.

Cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s polpenziou,
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.

Cena nezahŕňa:
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    69,00 € dieťa do 2 rokov  
- pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt
- mimoriadny poplatok za zvýšené hygienické a bezpečnostné opatrenia: 25,00 € / osoba nad 2 roky
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 PANDEMIC: 4,00 € / osoba / deňLAST MINUTE