- .Hotel Kavros Beach ***+

let ikonka

Krajina: Grécko - Kréta na 8 dní

Letovisko: Kavros

Mesto: Georgioupoli

Poloha:

priamo pri piesočnatej pláži v pokojnejšom stredisku Kavros, ktoré je vzdialené od rušného mesta Rethymno asi 14 km. Mesto Chania je vzdialené 45 km a letisko v Heraklione necelých 100 km. Obchodíky a reštaurácie nájdete cca 50 m od hotela. Do historického mesta Rethymno, Chania, či Heraklion sa dostanete autobusom priamo zo strediska.
POPIS
hotelový komplex s priateľskou atmosférou sa nachádza priamo pri dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pozostáva z troch oddelených blokov, pričom časť Kavros Garden je od časti Kavros Beach oddelená cestnou komunikáciou. Jednotlivé bloky budov sú umiestnené v udržiavanej záhrade.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia, reštaurácia, bar, dva bazény, detský bazén a ihrisko, TV miestnosť , internetový kútik (za poplatok), udržiavaná záhrada.
UBYTOVANIE
Typy izieb:
• štandardné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1- 2 prísteliek (pevné lôžka).
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, SAT TV, menšia chladnička, trezor (za poplatok), stôl, balkón alebo terasa.
STRAVOVANIE
all inclusive: raňajky formou bufetu v čase 07:30 – 09:45 hod., obedy v čase 12:30 – 14:00 hod., ľahké občerstvenie sendviče v čase 10:30 – 12:00 hod., večere v čase 18:30 – 21:00 hod. Káva, čaj, koláčiky v čase 15:00 – 17:30 hod. Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje servírované v bare v čase 10:00 – 22:00 hod. Zmrzlina je podávaná počas obeda.
PLÁŽ
dlhá piesočnatá pláž s prímesou kamienkov s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá v hoteli pri bazéne a na pláži zadarmo.
INTERNET
Wi-Fi pripojenie v priestoroch lobby a spoločných priestoroch hotela a bazénoch zadarmo. Na izbách a v internetovom kútiku za poplatok.
ŠPORT A ZÁBAVA
detské ihrisko, miniklub, diskotéka, príležitostný animačný program. Tenisový kurt (za poplatok), stolný tenis, volejbal, fitnescentrum, biliard. Možnosť vodných športov na pláži, fakultatívnych výletov, vypožičanie auta a pod. (za poplatok).
OFICIÁLNE HODNOTENIE ***

Náš názor:

Na ostrove Kréta sme sa rozhodli na leto 2021 pre rôzne varianty hotelov podľa toho, či chcete byť na dovolenke aktívni alebo pohodoví. Od väčšiny z Vás počujeme jednoznačné : ....“ hotel na pláži s all inclusive za prijateľnú cenu“. Keďže grécke ostrovy patria k žiadaným a navštevovaným destináciám turistov z celej Európy, sú vzhľadom na vysoký dopyt vo vyššej cenovej kategórii. Ponúkame Vám tento hotel v snahe vyhovieť vyššie spomínaným požiadavkám našich klientov v presvedčení, že ide o rozumný pomer ceny a kvality.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel Kavros Beach je alternatívou pre tých, ktorý hľadajú pohodlný oddych priamo na piesočnatej pláži s čerpaním služieb all inclusive. Hotel je po čiastočnej rekonštrukcii a ponúka aj možnosť ubytovať rodiny s dvoma deťmi vo väčších izbách. Ocenia ho klienti, ktorí počas pobytu nepotrebujú žiť mestským, ani iným rušným večerným životom a ocenia pokľudnú atmosféru menšieho turistického strediska.

Zľavy až394.00 €
- .Hotel Kavros Beach- .Hotel Kavros Beach

Termíny a cenník

Pre toto zariadenie nie je prístupný on-line výpočet ceny a rezervácia. V prípade, že máte o toto zariadenie záujem, kontaktujte nás.

Cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Heraklion - Košice
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Cena nezahŕňa:

- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  199,00 € osoba nad 2 roky
    65,00 € dieťa do 2 rokov
- mimoriadny poplatok za zvýšené hygienické a bezpečnostné opatrenia: 25,00 € / osoba nad 2 roky
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 PANDEMIC: 4,00 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste a závisí od kategórie ubytovaniaLAST MINUTE