- .Hotel Grand Seker *****

let ikonka

Krajina: Turecko na 8 dní

Letovisko: Side

Mesto: Side-Evrenseki

Poloha:

tristo metrov od širokej piesočnatej pláže, od centra mesta Side je vzdialený 8 km a od Manavgatu je vzdialený 13 km. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený len 56 km.
POPIS
dlhoročne obľúbený, vyhľadávaný renovovaný hotelový komplex, ktorého kvalitu ocenili aj spokojní klienti svojimi recenziami na cestovateľských portáloch. Hotel je vhodný nielen pre rodiny s deťmi ale aj pre všetky vekové kategórie, nakoľko môžete využívať široké spektrum služieb.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná hotelová reštaurácia, súkromná reštaurácia na pláži, niekoľko barov, dva bazény, detský bazén s toboganmi, detské ihrisko, dva tenisové kurty, fitnescentrum, sauna, turecké kúpele, amfiteáter, futbalové ihrisko, hotelová diskotéka, detský mini klub, nákupná pasáž, kaderníctvo, manikúra, čistiareň, lekár, TV miestnosť, konferenčná miestnosť.
UBYTOVANIE
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 12 rokov (dospelá osoba na prístelke môže byt ubytovaná len v izbe rodinného typu).
• superior rekonštruované rodinné izby - jedna izba kde je možné ubytovať 2 dospelé osoby + 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé osoby + 1 dieťa (do 12 rokov), v izbe sa nachádzajú tri pevné lôžka a pohovka.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, (2 fľaše vody sú dopĺňané denne) ostatné za poplatok, balkón.
STRAVOVANIE
all inclusive - v hoteli a na pláži, raňajky v čase 07:30 – 09:30 hod., obedy a večere sú formou bohatých a chutných bufetových stolov. Obed v čase 12:30 – 14:00 hod., popoludňajšie občerstvenie (pizza, hranolky, hamburger, šaláty) v čase 14:30 – 16:30 hod., káva a čaj v čase 10:30 – 17:00 hod., večera v čase 19:00 – 21:00 hod., neskorá polievka v čase 23:00 – 24:00 hod. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:00 – 24:00 hod. (čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok).
PLÁŽ
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo. Výmena plážovej osušky 0,50,-€.
INTERNET
Wi-Fi pripojenie v časti lobby je zadarmo, na izbách a pláži za poplatok 2,-€/deň. 
ŠPORT A ZÁBAVA
v rámci all inclusive: vonkajšie bazény s toboganmi, detské ihrisko, šípky, šach, plážový volejbal, tenis (vybavenie na tenis za poplatok), boccia, sauna, turecký kúpeľ, mini klub pre deti, mini diskotéka, vodné pólo, denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Služby za poplatok: masáže, služby lekára, fotografické centrum, biliard, herňa, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
OFICIÁLNE HODNOTENIE****

Náš názor:

sú hotely, ktoré sú navonok impozantné, ale sklamú Vás. Grand Seker je pravý opak – je nenápadný, ale má vynikajúce služby na úrovni 5* hotela, avšak v prijateľnej cene. Obzvlášť pestrosť a kvalita stravy je na špičkovej úrovni. Niektorí klienti môžu na prvý pohľad namietnuť vzdialenosť tristo metrov od pláže. Je však nutné si uvedomiť, že vo veľkých hotelových komplexoch i napriek tomu, že sú v 1.línii, je reálna vzdialenosť hotela od samotnej pláže často väčšia. Umiestnenie hotela v atraktívnom historickom Side, pri najkrajšej, širokej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a zároveň na novovybudovanej promenáde s výbornou infraštruktúrou radí tento hotel medzi tie, ktoré bez zaváhania odporúčame. Vlastná reštaurácia na pláži poskytuje komfort a kvalitu, v areáli hotela je bazénový svet.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Grand Seker odporúčame najmä pre rodiny s deťmi, kvôli bezpečnému vstupu do mora a toboganom v hotelových bazénoch. Taktiež ho odporúčame klientom, ktorí hľadajú kvalitný hotel za dobrú cenu. V hotelovej záhrade sa nachádza tzv. relaxačný bazén, kde si môžete oddychovať v nerušenom prostredí a tichu.

Internetová adresa:
www.grandsekerhotel.com.tr


Termíny a cenník

Pre toto zariadenie nie je prístupný on-line výpočet ceny a rezervácia. V prípade, že máte o toto zariadenie záujem, kontaktujte nás.

Cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  199,00 € osoba nad 2 roky
    69,00 € dieťa do 2 rokov
- mimoriadny poplatok za zvýšené hygienické a bezpečnostné opatrenia: 25,00 € / osoba nad 2 roky
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 PANDEMIC: 4,00 € / osoba / deňLAST MINUTE